در حال بارگذاری ...
دوشنبه 15 آذر 1400

دیدار ریاست و کارکنان آموزشکده فنی شریف با امام جمعه شهرستان ابرکوه

به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی شریف ابرکوه، رئیس و جمعی از پرسنل آموزشکده فنی شریف با امام جمعه ابرکوه دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار، آقای محمد حسین عادل رئیس آموزشکده،  با ابراز خرسندی از این دیدار، یکی از برنامه‌های  آموزشکده فنی شریف را توجه به اجرای برنامه‌های فرهنگی مطابق با ارزش‌های ناب اسلامی دانست و ابرازداشت، این مرکز دانشگاهی آماده است تا با استفاده از رهنمودهای حکیمانه و عالمانه ائمه جمعه و جماعات در اجرای صحیح برنامه های فرهنگی ویژه دانشجویان فنی، به ارتقاء سطح بینش مذهبی و دینی آنها کمک کند.

وی افزود، اگر همدلی و همیاری همه بزرگواران و مسئولان باشد، آموزشکده فنی با شتاب بیشتری درمسیر رشد و توسعه حرکت می کند و می تواند با تربیت نیروی تکنسین فنی برای اشتغال در شرکت ها و کارخانجات که نیاز مهم کشور می باشد گام های موثری بردارد.

در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، حجه الاسلام حسینی، امام جمعه ابرکوه نیز ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم، تصریح کرد، بزرگترین ویژگی دانشگاه فنی و حرفه ای تربیت نیروی کار جامعه است و آموزشکده فنی شریف نیز توانسته در این زمنه موفق عمل نماید. دانشجویی که با بالاترین رتبه علمی مدرک گرفته و بعد که وارد بازارکارمی شود نمی تواند پاسخگوی جامعه باشد بنابراین حسن دانشگاه فنی و حرفه ای اینجاست که نیروی کارآمد برای صنعت و بازار کار کشور ایجاد می کند . شما عزیزان تلاش کنید با تربیت نیروی کار فنی مومن و انقلابی در دانشکده فنی شریف، دین خود را به نظام و انقلاب ادا نمایید.

نظرات کاربران