در حال بارگذاری ...
شنبه 2 بهمن 1400

دیدار رییس و پرسنل دانشکده فنی شریف با رییس و اعضا شورای اسلامی شهر ابرکوه

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی شریف ابرکوه، ریاست و کارکنان این دانشکده با اعضای شورای اسلامی شهر، دیدار نمودند.
مهندس عادل رئیس دانشکده فنی شریف، هدف از این دیدار را تعامل هر چه بیشتر دانشکده با شورای اسلامی شهر بیان و اظهار امیدواری کرد با همدلی ،همکاری و حمایت اعضای شورای اسلامی بتوانیم قدم های بیشتری در راستای رونق و پیشرفت هر چه بیشتر دانشکده فنی شریف و شهرستان برداریم.
وی با اشاره به تاریخچه ای از دانشکده فنی شریف، اظهار داشت این مرکزآموزش عالی با برخورداری از ظرفیت اساتید، پرسنل وهمچنین تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی ، در جهت تربیت نیروی کار فنی آماده هر گونه همکاری در راستای توسعه شرکت ها و کارخانجات در سطح شهرستان می باشد.
رئیس دانشکده شریف، ابرکوه را از جمله شهرهای با  فرهنگ و تمدن کهن و دیرینه معرفی کرد و اظهار داشت: مسئولان شهرستان می توانند با تعامل و همکاری و استفاده ازپتانسیل های زیادی که در سطح شهرستان وجود دارد، در راستای توسعه شهری حداکثر استفاده را ببرند.
رئیس دانشکده فنی شریف در پایان اظهار امیدواری کرد انشاالله با مدیریت جدید شهرداری و شورای اسلامی شهر، شاهد تحول چشمگیر در توسعه شهر ابرکوه باشیم.
در ادامه مهندس زارع زاده، رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه  اظهار داشت: عدم استفاده از نیروهای متخصص فنی و دانشگاهی مشکلات زیادی رادر سطح شهرستان بوجود آورده است.
زارع زاده، شکاف بین علم و صنعت را یکی از آفت های جامعه دانشگاهی عنوان کرد و افزود باید فاصله بین این دو را با دوره های مهارت افزایی و تربیت تکنسین فنی پرنموده که دانشکده فنی شریف نیز در این زمینه قدم های خوبی برداشته است.
در ادامه رئیس شورای شهر ابرکوه، اظهار داشت که مدیریت شهری می بایست از ظرفیت و استعدادهای نهفته و اساتید با سابقه ابرکوهی در سطح کشور استفاده کند.
مهندس زارع زاده، در پایان افزود: اعضای شورای اسلامی شهرابرکوه از هر گونه پیشنهاد سازنده از سمت دانشکده در  راستای توسعه هر چه بیشتر شهر استقبال می نماید.

 

نظرات کاربران